Untitled Document
İletişim
Adınız Soyadınız :
Bu alan bos birakilamaz
E-posta adresiniz:
A value is required.Eposta adresinizi kontrol ediniz
Telefon No:
Bu alan bos birakilamaz
Konu:
Mesaj:
Bu alan bos birakilamaz

Fabrika
  MOSB Ekrem Elginkan Cad. No: 7 Manisa / Turkiye
  Tel 0236 213 08 86
  Faks 0236 213 08 08
    info@rubafermuar.com
   
Yönetim
  Selim Bonfil info@rubafermuar.com
  Genel Müdür
   
  Nesim Zibil info@rubafermuar.com
  Genel Müdür Yardımcısı
   
Satış ve Pazarlama
     
  Alper Erdin alper@rubafermuar.com
  Dahili No :130 GSM : 0 532 215 78 28
     
  Hilmi Saatçi hilmi@rubafermuar.com
  Dahili No : 110 GSM : 0 533 715 38 83
     
  Ender Cabar ender@rubafermuar.com
  Dahili No : 142 GSM : 0 533 631 21 29
     
Müşteri Temsilcileri
  Burcu Tanıtoğlu burcu@rubafermuar.com
  Dahili No :132  
     
  Burçin Uzunoğlu burcin@rubafermuar.com
  Dahili No : 122  
   
  Faks : 0 236 213 08 08
     
İthalat- İhracat Bölümü
  Rozet Zibil rozet@rubafermuar.com
  Dahili No :126  
     
  Türkan Yılmaz turkan@rubafermuar.com
  Dahili No :131  
     
  Esra Tabakoğlu esra@rubafermuar.com
  Dahili No :134  
     
  Könül Ahmedova konul@rubafermuar.com
  Dahili No :117  
   
  Faks: 0 236 213 07 07
     
Kalite Güvence Bölümü
  Cavit Dıraman kalite@rubafermuar.com
  Dahili No :133  
     
Muhasebe Bölümü
  Aynur Asgari aynur@rubafermuar.com
  Dahili No.129  
   
  Faks : 0 236 213 04 47
     
Cari Hesaplar
  Filiz Yücel filiz@rubafermuar.com
  Dahili No.120  
     
İnsan Kaynakları
  Hakime Özen hakime@rubafermuar.com
  Dahili No :125  
     
     
     
  1310 Sok. Çerkezoğlu İşhanı No:30/1 Çankaya / İZMİR
  Tel: 0 232 425 05 91 - 0 232 483 43 09
  Faks 0 232 425 79 10
     
  Mustafa Yaman rubadukkan@rubafermuar.com
    GSM: 0 533 493 05 14
     
  Sadık Aksoy GSM: 0 533 420 18 44
 


© 2009 Rubafermuar - Tüm hakları saklıdır. İletişim